Reference

Reference paní Prašivkové

Reference paní Prašivkové

Spolupráce s paní Ing. Leśniczakovou Zuzanou byla a je výborná, jsem s ní velice spokojená. Paní je precizní a chápavá, plně vychází vstříc klientovi, a vše má perfektně nachystané (dokumenty, video, fotky a další úkony). Doporučuji paní Leśniczakovou i dalším lidem, kteří potřebují pomoci s prodejem nemovitostí. Nechválím RK běžně (většinou ne), ale tato paní je opravdu výborná realitní makléřka, škoda, že takových není více. Děkuji Prašivková

Reference pana Vernera

Reference pana Vernera

Chtěl bych poděkovat realitní společnosti Sijan, panu Šínovi za úspěšné zprostředkování prodeje bytu v Opavě. Byl jsem velmi spokojen s jeho jednáním, s průběžnými informacemi o stavu probíhajícího prodeje nemovitosti a hlavně úspěšným dokončením prodeje. S vašimi službami jsem byl spokojen, budu vaši společnost doporučovat a v případě potřeby se na Vás opět obrátím, děkuji.

Verner Lukáš

Reference pana Janála

Reference pana Janála

Mé hodnocení společnosti SIJAN reality s.r.o.:
Osobní přístup pana Lukáše Doležela při prodeji mé nemovitosti společně s vysokou mírou trpělivosti plus vysoká profesionalita ve mně po zkušenosti s jednou brněnskou jen "realitkou" utvrdilo pocit, že jsou ještě v tomto státě poctivé firmy, které jednají fér a dokážou si vážit zákazníka.

Pan Doležel je profesionál s velkým P.

Firmu SIJAN reality s.r.o. DOPORUČUJI !!!!

Janál Ivo

Reference společnosti NEMO PARTNER GROUP s.r.o.

Reference společnosti NEMO PARTNER GROUP s.r.o.

Se společnosti SIJAN reality spolupracujeme dlouhodobě. Tentokrát jsme jim svěřili prodej rodinného domu v Dlouhé Loučce. Rádi bychom vyzdvihli jejich profesionální a vstřícný přístup, který doprovází jejich práci. Neměli jsme s prodejem žádné starosti, vše proběhlo k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit.

Děkujeme za spolupráci
NEMO PARTNER GROUP s.r.o.

Reference paní Horňanské

Reference paní Horňanské

Moje osobní zkušenost s realitní firmou SIJAN: Naprostá spolehlivost, vysoká profesionalita v postupu i písemnostech, aktivní přístup, vtřícné a přátelské jednání.

Závěr: Stoprocentní doporučení.

Horňanská

Reference paní Kubné

Reference paní Kubné

Jsem velmi ráda, že ve chvíli, kdy jsem potřebovala pomoc s prodejem nemovitosti, jsem se obrátila na tu správnou firmu. Profesionální přístup, znalost, ochota, vstřícnost... prostě perfektní spolupráce.

Jarmila Kubná

Reference manželů Belešových - prodej pozemku v Jindřichově

Reference manželů Belešových - prodej pozemku v Jindřichově

Chtěli bychom touto cestou poděkovat panu Šinovi za profesionální přístup při realizaci prodeje pozemků. Neměli jsme s tím žádné starosti, vše vyřídil za nás a k naší spokojenosti. Můžeme jen doporučit. Belešovi

Reference manželů Vaňkových

Reference manželů Vaňkových

Touto cestou bychom chtěli poděkovat panu Šinovi a jeho týmu za zprostředkování prodeje nemovitosti. Jednání proběhlo profesionálně, oceňujeme vstřícný přístup a výbornou komunikaci. Vše za nás vyřídil pan Šina a informoval nás vždy včas a s předstihem.
Spolehlivý servis od A do Z.

Spolupráci se společností SIJAN reality s.r.o. vřele doporučujeme.

Vaňkovi

Reference paní Mikoškové

Reference paní Mikoškové

Touto cestou bych ráda poděkovala panu Šinovi z realitní kanceláře SIJAN reality s.r.o. za realizaci koupě bytu. Především velmi oceňuji jeho profesionální, vstřícný a lidský přístup.
Pokud hledáte, nebo budete hledat realitního makléře, tak pana Šinu vřele doporučuji.

Děkuji za velmi příjemnou spolupráci.

Mikošková Gabriela

Reference pana Strnadela

Reference pana Strnadela

Touto cestu děkuji panu Šinovi ze SIJAN Reality za prodej nemovitosti. Je to velice spolehlivý člověk, který svoji práci dělá svědomitě a profesionálně. Všechno zařídil a ochotně vysvětlil, takže prodej proběhl bez jakýchkoliv problémů. Všem vřele doporučuji.

Dušan Strnadel

1, 2, 3, 4, 5 >>