Reference

Reference manželů Lipjakových

Reference manželů Lipjakových

Chceme velmi poděkovat realitní makléřce paní Zuzaně Lesniczákové za prodej našeho rodinného domu. Přístup paní makléřky a jejího týmu byl naprosto profesionální, ale zároveň velmi milý a lidský. Pokud jsme měli na paní makléřku dotazy byla nám opravdu vždy k dispozici. Vše nám podrobně a ochotně vysvětlila, proto můžeme realitní kancelář Sijan všem jen a jen doporučit. Ještě jednou vám děkujeme za prodej naší nemovitosti. Sami bychom to nedokázali. S pozdravem Jana a Josef Lipjakovi

Reference paní Havigerové

Reference paní Havigerové

Velmi děkuji Radce Dolanské jednak za krásné profesionální fotky při prodeji domu, dále za práci nad rámec jejich povinností při vyřizování dokumentace ohledně prodeje domu a za fér jednání, příjemné vystupování a ochotu v případě nutnosti rychlé reakce.
Děkuji tímto za úspěšný prodej domu, který se předtím nepodařilo prodat jiným realitním kancelářím.

Reference paní Fialové - Prodej garáže v Opavě

Reference paní Fialové - Prodej garáže v Opavě

Chci hodně poděkovat panu Šinovi za jeho pomoc a spolupráci při prodeji mé nemovitosti a to i za pomoc doslova fyzickou. Jsem momentálně imobilní-o berlích,čili to byly i odvozy a dovozy autem k jednáním a pod. Oceňuji i jeho jasné a přesné jednání - stručně, ale k věci !!! Spolupráci s jeho firmou SIJAN reality, s.r.o. z vlastní zkušenosti doporučuji.
Fialová,Opava

Reference paní Matysíkové

Reference paní Matysíkové

Spolupráce s panem Doleželem při prodeji bytu v Němčicích nad Hanou byla na velmi vysoké úrovni. Vše proběhlo rychle, bez problémů a starostí. Tuto RK a konkrétně pana Doležela, kterému chci velmi poděkovat, mohu s klidným svědomím doporučit všem, kteří chtějí řešit prodej bytu.

Jarmila Matysíková

Reference společnosti FROS ZPS s.r.o.

Reference společnosti FROS ZPS s.r.o.

Souhlasím se zveřejněním recenze.
Prostřednictvím realitní kanceláře SIJAN jsme pronajali 7 bytů. S osobní zkušeností při jednání s panem Šinou mohu potvrdit vysokou profesionalitu, vstřícnost a pružné a příjemné jednání. Určitě využijeme služeb této RK i v budoucnu. Mohu všem vřele doporučit!

S pozdravem

Lenka Fládrová – FROS ZPS s.r.o.

Reference paní Feixové - prodej RD Brodek u Prostějova

Reference paní Feixové - prodej RD Brodek u Prostějova

Pan Doležel je profesionál na svém místě, na kterém je ještě k tomu vidět, že má svou práci rád. A i proto si můžete být jisti, že jste v dobrých rukách. Jeho pracovní nasazení je opravdu vysoké. Je ochoten být k dispozici vždy, když to daná zakázka vyžaduje (nehledě například na jeho vlastní dovolenou). Pan Doležel díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru zná veškeré procesy i jejich zákoutí a skulinky. Má vybudované potřebné kontakty mimojiné i na spolehlivé advokáty, fotografy atd., a i díky nim je celý proces na vysoké úrovni, bezchybnosti a procesní plynulosti. S panem Doleželem je radost spolupracovat, setkáváte se totiž s komunikativním, vstřícným, organizovaným a ohleduplným člověkem. Spolupracovali jsme s ním již na 2 zakázkách a pokaždé jsme byli maximálně spokojeni. Jaká lepší reference může být, než když se na někoho s důvěrou opět obrátíte?

Děkuji

Pěkný den, Dana Feixová

Reference paní Žemličkové

Reference paní Žemličkové

S přítelem jsme hledali společnou nemovitost pro bydlení, díky které jsme poznali pana Doležela. Líbil se nám jeho přístup v jednání a tak jsme si ho příště vyhledali na prodej svých vlastních bytů. Do týdne od uveřejnění prodeje bytů jsme měli, já i přítel, nové majitele. Podotýkám byty nebyly podhodnocené. Celý proces ohledně prodeje bytů proběhl hladce, příjemně a profesionálně. Za tuto spolupráci a ještě jedno vstřícné a nám velmi pomocné gesto (p. Doležel ví) oba moc děkujeme.
Všem moc doporučujeme pana Doležela a přejeme podobný přístup ať už u prodeje nebo koupě nemovitosti.

Reference pana Koprny

Reference pana Koprny

Nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním, vstřícným a férovým přístupem realitního makléře, jako tomu bylo u pana Doležela. Tuto realitní kancelář a konkrétně pana Doležela mohu vřele a s klidným svědomím doporučit všem, kteří chtějí řešit nákup, prodej i pronájem nemovitosti.

S pozdravem a díkem
Radoslav Koprna

Reference paní Horákové

Reference paní Horákové

Chtěli bychom poděkovat panu Šinovi za prodej domu,za velmi slušný a profesionální přístup během celého prodeje.Díky pane Šina!!!Všem,kteří hledají realitku,vřele doporučujeme!!!

Reference paní Skalkové - Pronájem bytu 2+kk - Havířská, Ostrava

Reference paní Skalkové - Pronájem bytu 2+kk - Havířská, Ostrava

S přítelem jsme hledali narychlo pronájem vybaveného a finančně dostupného bytu. Bylo to pro nás velmi stresující a nelehké najít někoho kdo nám byt zprostředkuje s takovou lehkostí jako právě paní Leśniczaková. Je to opravdu velmi ochotný, milý a vstřícný člověk a tímto bych jí také ráda poděkovala za pomoc a spolupráci. Byla opravdu pečlivá a ochotná vše vysvětlit, komunikace s ní byla rychlá a snadná, ve všem nám vyšla vstříc. Asi bych se dále jenom opakovala, ale pokud bych hledala realitní makléřku, neváhala bych se obrátit právě tady. Díky ní byla celá situace okolo pronájmu bytu o mnoho snadnější a méně stresující. Moc doporučuji.

Tereza Skalková

1, 2, 3, 4, 5 >>