Reference

Reference společnosti FROS ZPS s.r.o.

Reference společnosti FROS ZPS s.r.o.

Souhlasím se zveřejněním recenze.
Prostřednictvím realitní kanceláře SIJAN jsme pronajali 7 bytů. S osobní zkušeností při jednání s panem Šinou mohu potvrdit vysokou profesionalitu, vstřícnost a pružné a příjemné jednání. Určitě využijeme služeb této RK i v budoucnu. Mohu všem vřele doporučit!

S pozdravem

Lenka Fládrová – FROS ZPS s.r.o.

Reference paní Feixové - prodej RD Brodek u Prostějova

Reference paní Feixové - prodej RD Brodek u Prostějova

Pan Doležel je profesionál na svém místě, na kterém je ještě k tomu vidět, že má svou práci rád. A i proto si můžete být jisti, že jste v dobrých rukách. Jeho pracovní nasazení je opravdu vysoké. Je ochoten být k dispozici vždy, když to daná zakázka vyžaduje (nehledě například na jeho vlastní dovolenou). Pan Doležel díky svým mnohaletým zkušenostem v oboru zná veškeré procesy i jejich zákoutí a skulinky. Má vybudované potřebné kontakty mimojiné i na spolehlivé advokáty, fotografy atd., a i díky nim je celý proces na vysoké úrovni, bezchybnosti a procesní plynulosti. S panem Doleželem je radost spolupracovat, setkáváte se totiž s komunikativním, vstřícným, organizovaným a ohleduplným člověkem. Spolupracovali jsme s ním již na 2 zakázkách a pokaždé jsme byli maximálně spokojeni. Jaká lepší reference může být, než když se na někoho s důvěrou opět obrátíte?

Děkuji

Pěkný den, Dana Feixová

Reference paní Žemličkové

Reference paní Žemličkové

S přítelem jsme hledali společnou nemovitost pro bydlení, díky které jsme poznali pana Doležela. Líbil se nám jeho přístup v jednání a tak jsme si ho příště vyhledali na prodej svých vlastních bytů. Do týdne od uveřejnění prodeje bytů jsme měli, já i přítel, nové majitele. Podotýkám byty nebyly podhodnocené. Celý proces ohledně prodeje bytů proběhl hladce, příjemně a profesionálně. Za tuto spolupráci a ještě jedno vstřícné a nám velmi pomocné gesto (p. Doležel ví) oba moc děkujeme.
Všem moc doporučujeme pana Doležela a přejeme podobný přístup ať už u prodeje nebo koupě nemovitosti.

Reference pana Koprny

Reference pana Koprny

Nikdy jsem se nesetkal s tak profesionálním, vstřícným a férovým přístupem realitního makléře, jako tomu bylo u pana Doležela. Tuto realitní kancelář a konkrétně pana Doležela mohu vřele a s klidným svědomím doporučit všem, kteří chtějí řešit nákup, prodej i pronájem nemovitosti.

S pozdravem a díkem
Radoslav Koprna

Reference paní Horákové

Reference paní Horákové

Chtěli bychom poděkovat panu Šinovi za prodej domu,za velmi slušný a profesionální přístup během celého prodeje.Díky pane Šina!!!Všem,kteří hledají realitku,vřele doporučujeme!!!

Reference paní Skalkové - Pronájem bytu 2+kk - Havířská, Ostrava

Reference paní Skalkové - Pronájem bytu 2+kk - Havířská, Ostrava

S přítelem jsme hledali narychlo pronájem vybaveného a finančně dostupného bytu. Bylo to pro nás velmi stresující a nelehké najít někoho kdo nám byt zprostředkuje s takovou lehkostí jako právě paní Leśniczaková. Je to opravdu velmi ochotný, milý a vstřícný člověk a tímto bych jí také ráda poděkovala za pomoc a spolupráci. Byla opravdu pečlivá a ochotná vše vysvětlit, komunikace s ní byla rychlá a snadná, ve všem nám vyšla vstříc. Asi bych se dále jenom opakovala, ale pokud bych hledala realitní makléřku, neváhala bych se obrátit právě tady. Díky ní byla celá situace okolo pronájmu bytu o mnoho snadnější a méně stresující. Moc doporučuji.

Tereza Skalková

Reference paní Badinkové

Reference paní Badinkové

Tímto bych chtěla poděkovat Radce Dolanské, za profesionální a lidský přístup při prodeji bytu v Lipníku.
P. Radka dokázala poradit a vše bylo vyřízeno nad míru naší spokojenosti, je vidět, že to dělá srdcem .
Určitě všem doporučuji služby této RK a hlavně p.Radky Dolanské.️

Lenka Bdinková

Reference pana Tomíka - prodej bytu 3+1, Olomouc, Rožňavská

Reference pana Tomíka - prodej bytu 3+1, Olomouc, Rožňavská

Spolupráce s panem Doleželem při prodeji bytu v Olomouci byla opět na velmi vysoké úrovni. Vše probíhalo rychle, bez problému a starostí. Tímto děkuji panu Doleželovi za vynikající práci.

S pozdravem Petr Tomík

Reference pana Kupisinského

Reference pana Kupisinského

Jan był bardzo pomocny, profesjonalny i uprzejmy. Załatwił wszystko bardzo szybko i bez żadnych problemów czy komplikacji. Komunikacja była bardzo dobra, mimo tego że nie mówimy po czesku.

Bardzo polecamy.

Reference pana Kapitána

Reference pana Kapitána

Kupoval jsem rodinný dům v Jihomoravském kraji.

Od prohlídky až po předání nemovitosti bylo vše perfektní na to jak to bylo daleko pro paní Zuzanu Leśniczakovou. Vždy vyšla vstříc a s úsměvem. Spolu s paní advokátkou mě provedli koupí bez problémů. Stav domu taktéž nebyl zamlčován a i průzkumné práce při přípravě na rekonstrukci ukázaly dobrý stav. Rozhodně doporučuji tuto realitní kancelář a zejména paní Leśniczakovou. Prostě velká pohoda, vstřícnost a rychlá a pohodová komunikace. Děkuji mnohokrát. Zdraví Jan Kapitán

1, 2, 3, 4, 5 >>