Prodej pozemku pro bydlení, 658 m² - Čechy pod Kosířem, Ev.č.: 00372

Popis

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o rozloze 658m2. Pozemek se nachází v nově vznikající lokalitě určené pro zástavbu rodinnými domy. V ceně pozemku získáte kompletní zasíťování inženýrskými sítěmi (vodovod, kanalizace a přípojka nízkého napětí), spolu s nově vybudovanou komunikací, chodníky a veřejným osvětlením.
Pozemek se nachází v Čechách pod Kosířem, jedné z nejhezčích obcí Olomouckého kraje. Tato obec je opravdu kvalitním místem pro život, dokonce se může pochlubit titulem Vesnice roku Olomouckého kraje 2023. Obyvatelům poskytuje řadu kulturních i turistických cílů, místní dominantou je Státní zámek Čechy pod Kosířem s unikátním přilehlým parkem, dále pak muzeum hasičské techniky i kočárů a pro milovníky přírody nabízí Přírodní park Velký Kosíř báječné výlety po okolí. Prakticky po celý rok jsou v obci organizovány nejrůznější kulturní, sportovní a společenské akce.
V obci je základní a mateřská škola, v budově radnice najdete poštu, ordinaci praktického lékaře i knihovnu. V obci fungují dva obchody s potravinami, je zde restaurace, hostinec, případně multifunkční budova pro kulturu a sport.
Zajištěna dobrá dopravní obslužnost, pravidelné autobusové spoje. Město Prostějov se nachází 10 km a po 18 km dojedete do města Olomouce.
V případě zájmu o informace k možnosti financování nabízíme konzultaci s prověřeným finančním poradcem. Pro bližší informace o pozemku kdykoliv kontaktujte realitního makléře.

Lukáš Doležel

Kontaktujte makléře

Lukáš Doležel

+420 774 506 771

[email protected]

prodáno
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČechy pod Kosířem
OkresProstějov
Plocha pozemku658 m²
DopravaSilnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace

Soubory ke stažení